iPad Mini ថ្មី ប្រើជាមួយប៊ិចបានទៀត

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Apple ទើបនឹង Update ផលិតផល iPad Mini ថ្មី ជាលើកដំបូងក្នុងរយៈពេល 3 ឆ្នាំកន្លះកន្លងមកនេះ ដែលជាការផ្តល់នូវការដុសខាត់ថ្មីសម្រាប់ Tablet មួយប្រភេទនវ ជាមួយប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការថ្មី និងការប្រើប្...

Apple នាំយក iPad Air ត្រឡប់មកវិញហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Apple បាននឹងកំពុងនាំយកផលិតផល iPad Air ត្រឡប់មកវិញហើយ ជាមួយនឹងម៉ូដែលមានទំហំកាន់តែធំ។ នៅថ...

មកស្គាល់ Tablet ស្តើងបំផុតរបស់ Samsung

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Samsung បានធ្វើការប្រកាសពីផលិតផលដ៏គួរ...

iPad Mini ថ្មីមិនមានអ្វីប្លែកទេ តែលឿនជាងមុន

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

យោងតាមព័ត៌មានដែលចេញផ្សាយដោយគេហទំព័រ Mac Otakara...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

Apple កំពុងផលិត iPod Touch និង iPad ថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 31 Jan, 2019

យោងតាមគេហទំព័រ MacRumors បានឱ្យដឹងថា ផលិតផល iPad ថ្មីចំនួន 4 ម៉ូដែល និងផលិតផល iPod Touch ជំនាន់ទី 7 ត្រូវបានស្វែងរកឃើញនៅក្នុងប្រព័ន្ធ iOS 12.2 ថ្មី ខណៈផលិតផល iPad ថ្មីចំនួន 7 ត្រូវបានរកឃើញនៅក្នុងឯកសារចុះឈ្មោះនៅក្នុង Eurasian Economic Commission Da...

ចង់ Screenshot នៅលើ iPad Pro ថ្មី ត្រូវធ្វើម៉េច?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 5 PM, Friday, 30 Nov, 2018

iPad Pro ចេញថ្មី កាន់តែអស្ចារ្យ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 01 Nov, 2018

Huawei កំពុងផលិតទូរសព្ទរមូរ ប្រើ 5G?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 24 Oct, 2018

សូមកុំបារម្ភពីការតំឡើង iOS 12

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Friday, 21 Sep, 2018

ឧបករណ៍សាកថ្មគ្មានខ្សែ Qi សម្រាប់ AirPod

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 17 Sep, 2018

Crayon សម្រាប់ iPad ចេញលក់ឆាប់ៗនេះហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 10 Sep, 2018

ការវិវត្តថ្មីនៃផលិតផលរបស់ Apple

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 27 Jul, 2018

ជម្រើសជំនួស AirPods ទាំង 6

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Tuesday, 24 Jul, 2018

ផលិតផល AirPods របស់ Apple បានទទួលប្រជាប្រិយភាពខ្ពស់ ក្នុងនាមជាកាសត្រចៀកគ្មានខ្សែពិតប្រាកដ ជាមួយនឹងការភ្ជាប់ដ៏ងាយស្រួល ការបញ្ជារដោយការប៉ះ និងថាមពលប្រើប្រាស់រយៈពេលវែង។ ប៉ុន្តែនេះមិនមែនមានន័យថាវាជាកាសត្រចៀកគ្មានខ្សែតែមួយនៅក្នុងទីផ្សារនោះទេ។ ថ្ងៃនេះ...

Photoshop ពេញលេញនឹងមានលើ iPad

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 18 Jul, 2018

Facebook កំពុងសាកល្បងមុខងារថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 16 Jul, 2018

MacBook Pro ថ្មី ថ្លៃកប់ពពក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 16 Jul, 2018

ណែនាំ Mouse Pad ថ្មី ពី Asus

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 3 PM, Tuesday, 10 Jul, 2018

ស្វែងយល់ពី iOS 11.3

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 6 PM, Thursday, 07 Jun, 2018