ZenBook S ថ្មីពី Asus កាន់តែស្តើង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ផលិតផល StudioBook ថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន Asus ត្រូវបានរចនាឡើង ដើម្បីបង្កើតនូវឧបករណ៍ប្រើប្រាស់សម្រាប់បំពេញការងារ ដែលមានកម្លាំងខ្លាំង សមស្របសម្រាប់មនុស្សគ្រប់ប្រភេទ ប៉ុន្តែផលិតផល ZenBook S ថ្មី ត្រូវបានផល...

Gaming Laptop ថ្មីពី HP កាន់តែខ្លាំង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន HP ដែលជាក្រុមហ៊ុនផលិតកុំព្យូទ័រដ៏ធំមួយ ទើបនឹងបញ្ចប់ការអភិវឌ្ឍន៍បច្ចេកវិទ្យា Refresh Rat...

Gaming Laptop ថ្មីរបស់ Samsung ល្អយ៉ាងណា?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ស្ទើរតែគ្រប់ក្រុមហ៊ុនផលិតកុំព្យូទ័រទាំងអស់បានព្...

Chrome OS Tablet ដំបូងរបស់ Asus សម្រាប់ប្រើក្នុ...

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Asus បានបង្កើត Tablet ដែលដំណើរការដោយប...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

ស្វែងយល់ស៊ីជម្រៅពី Monitor QHD ថ្មីរបស់ Samsung

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 08 Jan, 2019

ព្រឹត្តិការណ៍ CES ប្រចាំឆ្នាំ 2019 នឹងមកដល់ក្នុងពេលប៉ុន្មានថ្ងៃខាងមុខនេះ ប៉ុន្តែក្រុមហ៊ុន Samsung បាននឹងកំពុងធ្វើការចាប់ផ្តើមបើកទំព័របច្ចេកវិទ្យាមុនគេ ជាមួយនឹងការដាក់បង្ហាញផលិតផល Monitor ថ្មីៗមួយចំនួន ដែលក្នុងនោះរួមមានអេក្រង់ម៉ូដែល CRG9 ដែលជាផលិតផ...

អេក្រង់ QHD ទំហំ 32 inch ពី LG តម្លៃដ៏សមរម្យ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 02 Jan, 2019

8 ចំណុចជួយពង្រឹងថាមពលថ្ម MacBook

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Saturday, 29 Dec, 2018

USB-C Hub ថ្មី ដោះស្រាយបញ្ហារន្ធដោតនៅលើ iMac

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 29 Dec, 2018

តិចនិចរៀបចំអេក្រង់ចាក់សោរលើ Window 10

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 10 AM, Wednesday, 26 Dec, 2018

មកស្គាល់ Notebook 9 Pen ថ្មីពី Samsung

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 21 Dec, 2018

Oppo បញ្ចេញទូរសព្ទកាមេរ៉ាបី ម៉ូដែល R17 Pro

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 11 AM, Friday, 14 Dec, 2018

ក្រុមហ៊ុនផលិតទូរសព្ទ Smartphone របស់ប្រទេសចិន Oppo បានប្រកាសថាក្រុមហ៊ុននឹងធ្វើការបញ្ចេញលក់ទូរសព្ទលំដាប់ខ្ពស់ ម៉ូដែល R10 Pro នៅក្នុងប្រទេសឥណ្ឌានៅដើមខែធ្នូនេះ។ ការកុម៉ង់ទិញ Pre-Order នឹងចាប់ផ្តើមចាប់ពីថ្ងៃនេះតទៅហើយ។ ទូរសព្ទ Smartphone ស៊េរី R របស់ក្...

អ្វីជា macOS Mojave?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 4 PM, Friday, 30 Nov, 2018

Samsung បន្ថែម LTE លើ Chromebook Plus

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 07 Nov, 2018

MacBook Air ថ្មីជាមួយអេក្រង់ Retina

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 05 Nov, 2018

MacBook Air និង Mac Mini ផលិតពីអាលុយពីញ៉ូមកែច្នៃ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Saturday, 03 Nov, 2018

ZBooks របស់ HP ជាមួយ Intel Core i9

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 22 Oct, 2018