កាមេរ៉ាស៊ុមកញ្ចក់ពេញ A7R IV ថ្មីរបស់ Sony ផលិតឡើងជាមួយនឹង Sensor ទំហំ 61 មេហ្គាភិចសែល

ដោយ: ភារុន

នាពេលថ្មីៗនេះក្រុមហ៊ុន Sony បានប្រកាសអំពីកាមេរ៉ាស៊ុមកញ្ចក់ពេញ A7R IV ថ្មីចុងក្រោយបំផុត និងទាន់សម័យបំផុត។ ហើយក្រុមហ៊ុនក៏បាននិយាយថា កាមេរ៉ាថ្មីនេះនឹងមានបំពាក់ជាមួយនឹង Senor ទំហំ 61 មេហ្គាភិចសែល។ សម...

កាមេរ៉ា Leica V-Lux 5 Superzoom នឹងមានជាមួយ 16x...

ដោយ: ភារុន

ក្រុមហ៊ុន Leica ទើបតែបានបញ្ចេញកាមេរ៉ាមួយ ដែលមានឈ្មោះថា V-Lux 5 ហើយវាជាប្រភេទកាមេរ៉ា Superzoom ដែល...

ក្រុមហ៊ុន Canon កំពុងផលិតកាមេរ៉ាដ៏តូចមួយ ដែលអាច...

ដោយ: ភារុន

ក្រុមហ៊ុន Canon កំពុងងាកចាប់អារម្មណ៍ទៅលើក្រុមហ៊...

កាមេរ៉ាថ្មីពី Hasselblad កាន់តែលឿន ហើយតម្លៃក៏សម...

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ការ Update ចុងក្រោយបង្អស់ចេញពីក្រុមហ៊ុន Hasselb...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

Nikon មានគម្រោងឆ្លើយតបទៅនឹងកាមេរ៉ារបស់ Sony

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 02 Jul, 2019

យើងបានដឹងហើយថា ក្រុមហ៊ុន Nikon កំពុងធ្វើការពង្រីកផលិតផលកាមេរ៉ា Mirrorless របស់ខ្លួន បន្ទាប់ពីកាមេរ៉ាម៉ូដែល Z6 និង Z7 បានចេញលក់រួច ប៉ុន្តែតើទិសដៅមួយណាដែលក្រុមហ៊ុននេះនឹងធ្វើដំណើរឆ្ពោះទៅ? នៅពេលនេះយើងបានដឹងហើយ។ លោក Toshikazu Umatate ប្រធានក្រុមហ៊ុន N...

តោះ! មកស្គាល់ កាមេរ៉ាថ្មីពី Leica

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 29 Jun, 2019

កាមេរ៉ា Panasonic ថ្មី អាចថតវីដេអូ 6K

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 08 Jun, 2019

កាមេរ៉ា Fujifilm GFX 100 ខ្លាំងប៉ុណ្ណា?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Tuesday, 28 May, 2019

Osmo Action គូប្រជែងថ្មីរបស់ GoPro

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 10 AM, Wednesday, 22 May, 2019

តោះ! មកស្គាល់កាមេរ៉ា Panasonic Lumix G95 ថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 22 Apr, 2019

សូមណែនាំកាមេរ៉ា Canon EOS M50

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 18 Apr, 2019

ណែនាំកាមេរ៉ា Canon ថ្មី ម៉ូដែល CLIQ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 02 Apr, 2019

តោះ! មកស្គាល់ Action Camera ថ្មី ពី Sony

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 28 Mar, 2019

ក្រុមហ៊ុន Sony បានបញ្ចេញលក់កាមេរ៉ា Action ម៉ូដែល RX0 កាលពី 2 ឆ្នាំមុន ហើយនាពេលនេះ ក្រុមហ៊ុនបានប្រកាសពីម៉ូដែលថ្មីហើយ គឺម៉ូដែល RX0 II។ នេះគឺជាផលិតផលថ្មីពីក្រុមហ៊ុន Sony ដែលបានក្លាយជាគូប្រជែងដ៏ធំមួយសម្រាប់កាមេរ៉ា GoPro ដោយសារកាមេរ៉ា RX0 II មានអេក្រង់...

កាមេរ៉ា Insta360 Evo ថ្មី កាន់តែទំនើប

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 18 Mar, 2019

Pancake Lens គឺជាអ្វី?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 16 Mar, 2019

កាមេរ៉ា Canon EOS R ថ្មីជិតចេញលក់ហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 1 PM, Thursday, 14 Mar, 2019

Leica បញ្ចេញកាមេរ៉ាថ្មី ម៉ូដែល Q2

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 12 Mar, 2019

Spectre កម្មវិធីកាមេរ៉ាថ្មីសម្រាប់ iOS

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 07 Mar, 2019

ជម្រើសកាមេរ៉ាធំៗ 2 ម៉ូដែល ពី Panasonic

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 06 Mar, 2019