កាមេរ៉ាថតវីដេអូ 4K ដ៏តូច ពិតជាមិនធម្មតា

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ផលិតផលថ្មីចុងក្រោយបង្អស់របស់ក្រុមហ៊ុន DJI គឺកាមេរ៉ា Osmo Pocket។ នេះជាកាមេរ៉ាប្រភេទទប់លំនឹងកាន់ជាប់នឹងដៃ មានទំហំតូចបំផុត ដែលក្រុមហ៊ុនផលិតកាមេរ៉ា/ Drone មិនធ្លាប់បានផលិតពីមុនមក។ ក្រុមហ៊ុនរបស់ប្រទេស...

កាមេរ៉ា Sony A6400 សក្តិសមសម្រាប់ Vlogger

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Sony បានជំរុញផលិតផលកាមេរ៉ាថ្នាក់កណ្តាលរបស់ខ្លួន ក្នុងស្រឡាញផលិតផលកាមេរ៉ាម៉ូដែល APS-C ជា...

Canon បញ្ជាក់ពីការផលិតកាមេរ៉ា 8K

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Canon ធ្លាប់បានលើកឡើងថាក្រុមហ៊ុននឹងធ្...

Nikon បង្ហាញឈុត Filmmaker សម្រាប់ម៉ូដែល Z6

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

គុណសម្បត្តិរបស់មុខងារ Full Frame សម្រាប់វីដេអូ ...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

តោះមកស្គាល់កាមេរ៉ា VR ថ្មីពី Insta360

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 17 Jan, 2019

ក្រុមហ៊ុន Insta360 ធ្លាប់បានបញ្ចេញលក់ផលិតផលកាមេរ៉ា 8K VR សម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់អាជីពរួចហើយ ប៉ុន្តែតម្រូវការចង់បានកម្រិត Resolution កាន់តែខ្ពស់នៅតែមាន។ បន្ទាប់ពីការបង្ហាញវីដេអូផ្សព្វផ្សាយមួយនៅក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ CES កាលពីឆ្នាំមុន នៅពេលនេះក្រុមហ៊ុននេះ...

តោះមកស្គាល់ផលិតផលម៉ូដែល Smile ពី Kodak

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Sunday, 13 Jan, 2019

បែកធ្លាយរូបភាពកាមេរ៉ា Olympus ថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 27 Dec, 2018

ណែនាំ Lens ថ្មីពី Moment

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 11 AM, Monday, 03 Dec, 2018

Leica ច្នៃកាមេរ៉ា D-Lux 7 ចេញពី Panasonic

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 11 AM, Monday, 03 Dec, 2018

ចំណេះដឹងអំពីកាមេរ៉ាតូចៗ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 4 PM, Friday, 30 Nov, 2018

កាមេរ៉ាតូចៗ គឺជាកាមេរ៉ាងាយយកតាមខ្លួន ទំហំតូច ស្រាល និងងាយស្រួលកាន់។ វាជាប្រភេទកាមេរ៉ាដ៏សក្តិសម សម្រាប់អ្នកដែលទើបចាប់ផ្តើមប្រឡូកក្នុងការថតរូប អ្នកដែលចង់សាកល្បងគំនិតច្នៃប្រឌិតថ្មី អ្នកដែលតែងធ្វើដំណើរកំសាន្ត ជាដើម។ នៅថ្ងៃនេះ ទំនើប សូមបង្ហាញពីចំណេះដឹង...

កំពូលកាមេរ៉ាធន់ នឹងទឹក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 26 Oct, 2018

កំពូលកាមេរ៉ា WiFi ក្នុងឆ្នាំ 2018

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 11 Oct, 2018

Nikon D3300 កាន់តែលឿន កាន់តែខ្លាំង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 25 Sep, 2018

លេចរូបរាង GoPro Hero 7 ហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Saturday, 08 Sep, 2018

កាមេរ៉ាទំហំតូច តែមាន Lens ពង្រីកដ៏ធំ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Friday, 07 Sep, 2018

កាមេរ៉ា LX100 II អភិវឌ្ឍន៍កាន់តែខ្លាំង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 27 Aug, 2018