ការបកប្រែ តាមរយៈកាមេរ៉ាបន្តផ្ទាល់របស់ Google Translation គឺនឹងទទួលបាន AI កាន់តែប្រសើរឡើងជាមួយនឹង ...

ដោយ: ភារុន

ក្រុមហ៊ុន Google កំពុងបង្ហាញពីការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពដ៏សំខាន់មួយ ទៅលើលក្ខណៈពិសេសមួយ គឺកាមេរ៉ាបន្តផ្ទាល់ នៅក្នុងកម្មវិធី បកប្រែ ។ កំណែថ្មីនៃកម្មវិធីនេះ បានបន្ថែមការគាំទ្រសម្រាប់ភាសាថ្មីចំនួន 60 ភាសា ដ...

Google នឹងពង្រឹងសមត្ថភាព Android Q មុនពេលចេញផ្ល...

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

មុនពេលប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ Android Q ចេញដំណើរការជាផ្លូវការនៅពេលឆាប់ៗខាងមុខនេះ ក្រុមហ៊ុន Google ប...

វិធីសាស្រ្តគ្រប់គ្រង iCloud

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

សេវាកម្ម iCloud របស់ក្រុមហ៊ុន Apple គឺជាសេវាកម្...

Android នឹងមានកម្មវិធីស្រដៀងគ្នានឹង AirDrop ដែរ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

បើសិនជាអ្នកសាកសួរទៅកាន់អ្នកប្រើប្រាស់ទូរសព្ទ iP...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

វិធីសាស្រ្តរក្សាទុកទិន្នន័យ Google Photos

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 7 AM, Wednesday, 26 Jun, 2019

នាពេលនេះ មុខងារផ្ទេរទិន្នន័យ (Synchronize) ដោយស្វ័យប្រវត្តិរវាងកម្មវិធី Google Photos និង Google Drive ត្រូវបានបញ្ចប់ តើយើងអាចធ្វើយ៉ាងដូចម្តេច ដើម្បីធានាថាទិន្នន័យរូបថត និងវីដេអូរបស់អ្នកត្រូវបានរក្សាទុកយ៉ាងមានសុវត្ថិភាព? វាជារឿងដ៏សាមញ្ញមួយ។ ទិន្នន...

លក្ខខណ្ឌថ្មីសម្រាប់ Visa ទៅអាមេរិក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 24 Jun, 2019

តោះ! មកស្គាល់ តិចនិចប្រើប្រាស់ Android Q

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 22 Jun, 2019

Software ថ្មីរបស់ iPhone ជួយពង្រឹងថាមពលថ្ម

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 19 Jun, 2019

វីធីផ្ញើសារសម្ងាត់នៅលើ Gmail

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 17 Jun, 2019

Google Maps អាចប្រាប់ពីល្បឿនបើកបររបស់អ្នក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 13 Jun, 2019

ចំណុចសំខាន់ៗ ដែលអ្នកគួរដឹងពី Android Q

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 12 Jun, 2019

Apple តំឡើងដែនកំណត់ Cellular Download លើ iOS

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 08 Jun, 2019

ប្រព័ន្ធ 5G នៅក្នុងយន្តហោះនឹងមានក្នុងឆ្នាំ 2021?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 05 Jun, 2019

Gogo គឺជាក្រុមហ៊ុនផ្គង់ផ្គង់សេវាកម្ម Wi-Fi នៅក្នុងដំណើរតាមយន្តហោះ។ ក្រុមហ៊ុននេះមានគម្រោងដាក់ដំណើរការប្រព័ន្ធ 5G Network សម្រាប់ការហោះហើរក្នុងជើងហោះហើរ Business និង Commercial នៅក្នុងឆ្នាំ 2021។ ក្រុមហ៊ុន Gogo នឹងផលិតប្រព័ន្ធ Air-To-Ground Network...

Instagram នឹងដំណើរការវីដេអូផ្តេកនៅលើ IGTV

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 30 May, 2019

ឥលូវ Microsoft Word ក៏ប្រើ AI ដែរ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 08 May, 2019

Messenger នឹងមកដល់លើ Desktop

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 04 May, 2019

វិធីការពារព័ត៌មាននៅលើ YouTube

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 25 Apr, 2019