គន្លឹះសំខាន់ៗទាំង 7 សម្រាប់អ្នកប្រើ Apple Watch

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

មានមុខងារពិសេសៗ និង Shortcuts ដែលមាននៅក្នុងដែនរ៉ាដារបស់ watchOS ដែលជាប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ ដំណើរការនៅលើផលិតផល Apple Watch។ នៅក្នុងអត្ថបទខាងក្រោម ទំនើប សូមនាំមកជូនប្រិយមិត្តអ្នកអាននូវគន្លឹះសំខាន់នៃក...

នាឡិកាឆ្លាតវៃ Huawei Watch GT មានព័ត៌មានបែកធ្លា...

ដោយ: ភារុន

ព័ត៌មានលម្អិតនៃនាឡិកាឆ្លាតវៃស៊េរីចុងក្រោយ Watch GT របស់ក្រុមហ៊ុន Huawei តើវានឹងបង្ហាញខ្លួននៅពេលឆា...

តោះ! មកស្គាល់ វិធីដោនឡូត watchOS 5.2 នៅក្នុង Ap...

ដោយ: ភារុន

នាឡិកា Apple Watch 4 ឥឡូវនេះគឺអាចតំឡើងជាមួយនឹង ...

មកដឹង របៀបផ្លាស់ប្តូរ Activity Goals នៅលើ Apple...

ដោយ: ភារុន

ជាធម្មតា ការតំឡើង Apple Watch គឺអ្នកត្រូវបញ្ចូល...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

មកដឹង! របៀបកំណត់ Silence ឬ Mute នៅក្នុង Apple Watch

ដោយ: ភារុន 9 AM, Sunday, 31 Mar, 2019

អំឡុងពេលអ្នកនៅក្នុងកិច្ចប្រជុំដ៏សំខាន់មួយ ហើយអ្នកគ្រាន់តែចង់ឱ្យ Apple Watch របស់អ្នកស្ងប់ស្ងាត់មួយរយៈប៉ុណ្ណោះ មិនមែនជាការលំបាកអ្វីទេ។ ជាការពិត Apple Watch ថ្វីត្បិតតែមានប្រយោជន៍ច្រើន ប៉ុន្តែខណៈពេលមានការជូនដំណឹង នូវបច្ចុប្បន្នភាពណាមួយរបស់អ្នក នឹងធ្...

Samsung Health បន្ថែមមុខងារថ្មីៗ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Saturday, 09 Mar, 2019

បែកធ្លាយរូបរាងនាឡិកាដៃ Galaxy Sport

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Saturday, 09 Feb, 2019

ឆ្នាំ 2019 មានអ្វីថ្មីសម្រាប់ LV Smartwatch?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 02 Jan, 2019

Fossil Sport Smartwatch បំពាក់បន្ទះឈីបថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 11 AM, Monday, 03 Dec, 2018

មានអ្វីពិសេសពី LG Watch W7?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 16 Oct, 2018

Apple Watch Nike+ Series 4 ចេញលក់មានកំណត់

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 11 Oct, 2018

យោងតាមសេចក្តីរាយការណ៍របស់ Mac Rumors បានបង្ហាញថាក្រុមហ៊ុន Apple បាននឹងកំពុងបញ្ចេញលក់នាឡិកាដៃម៉ូដែលថ្មី មានឈ្មោះថា Apple Watch Nike+ Series 4 នៅក្នុងថ្ងៃនេះ។ ផលិតផលថ្មីមានដាក់លក់នៅតាមហាងជាតំណាងចែកចាយ ហើយការកុម៉ង់ទិញមុននឹងត្រូវដឹកជញ្ជូនដល់ដៃអតិថិជនហ...

Smartwatch ថ្មីរបស់ Garmin បន្ថែមមុខងារថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 10 Sep, 2018

Smartwatch ថ្មីរបស់ Skagen ពិសេសយ៉ាងណា?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 05 Sep, 2018

Google បញ្ជាក់ថានឹងមិនចេញលក់ Smartwatch ថ្មីទេ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 05 Sep, 2018

Galaxy Watch ដ៏ទាន់សម័យ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 15 Aug, 2018

មុខងារថ្មីៗរបស់ Fossil Smartwatch

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 09 Aug, 2018