AirPods និង AirPods 2 ខុសគ្នាយ៉ាងម៉េចខ្លះ?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

កាសស្តាប់ AirPods គឺជាផលិតផលល្អបំផុតរបស់ក្រុមហ៊ុន Apple។ ការផ្តល់នូវបទពិសោធន៍ប្រើប្រាស់ដ៏អស្ចារ្យរបស់កាសស្តាប់នេះ បានទាក់ទាញប្រជាប្រិយភាពយ៉ាងខ្លាំងពីអ្នកប្រើប្រាស់ទូទាំងពិភពលោក និងបានបំបិទពាក្យរិះគ...

iPad Mini ថ្មី ប្រើជាមួយប៊ិចបានទៀត

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Apple ទើបនឹង Update ផលិតផល iPad Mini ថ្មី ជាលើកដំបូងក្នុងរយៈពេល 3 ឆ្នាំកន្លះកន្លងមកនេះ ...

Apple នាំយក iPad Air ត្រឡប់មកវិញហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Apple បាននឹងកំពុងនាំយកផលិតផល iPad Air...

មកស្គាល់ Tablet ស្តើងបំផុតរបស់ Samsung

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Samsung បានធ្វើការប្រកាសពីផលិតផលដ៏គួរ...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

iPad Mini ថ្មីមិនមានអ្វីប្លែកទេ តែលឿនជាងមុន

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 10 AM, Wednesday, 13 Feb, 2019

យោងតាមព័ត៌មានដែលចេញផ្សាយដោយគេហទំព័រ Mac Otakara និង DigiTimes បានលើកឡើងថា អស់រយៈពេល 4 ឆ្នាំកន្លងមកហើយ ចាប់តាំងពីការបញ្ចេញលក់ iPad Mini 4 ក្រុមហ៊ុន Apple ប្រហែលជាទៅកាន់តែកៀកនឹងការបញ្ចេញលក់ផលិតផលជំនាន់ថ្មីហើយ។ គេហទំព័រទាំងពីរខាងលើ មិនមែនជាអ្នកដែលទន្...

Apple កំពុងផលិត iPod Touch និង iPad ថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 31 Jan, 2019

ចង់ Screenshot នៅលើ iPad Pro ថ្មី ត្រូវធ្វើម៉េច?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 5 PM, Friday, 30 Nov, 2018

iPad Pro ចេញថ្មី កាន់តែអស្ចារ្យ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Thursday, 01 Nov, 2018

Huawei កំពុងផលិតទូរសព្ទរមូរ ប្រើ 5G?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 24 Oct, 2018

សូមកុំបារម្ភពីការតំឡើង iOS 12

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Friday, 21 Sep, 2018

ឧបករណ៍សាកថ្មគ្មានខ្សែ Qi សម្រាប់ AirPod

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Monday, 17 Sep, 2018

Crayon សម្រាប់ iPad ចេញលក់ឆាប់ៗនេះហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 10 Sep, 2018

ការវិវត្តថ្មីនៃផលិតផលរបស់ Apple

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 27 Jul, 2018

ក្រុមហ៊ុន Apple បាននឹងកំពុងពង្រឹងសមត្ថភាពកាន់តែខ្លាំងឡើង សម្រាប់ផលិតផលឧបករណ៍សម្លេង ហើយយោងតាមសេចក្តីរាយការណ៍ ថ្មីៗនេះរបស់ Bloomberg បានបញ្ជាក់ថាក្រុមហ៊ុន Apple មានគម្រោងចេញលក់ផលិតផល AirPods លំដាប់ខ្ពស់ ផលិតផល HomePod ថ្មី និងកាសត្រចៀកប្រភេទ Studio-...

ជម្រើសជំនួស AirPods ទាំង 6

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Tuesday, 24 Jul, 2018

Photoshop ពេញលេញនឹងមានលើ iPad

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Wednesday, 18 Jul, 2018

Facebook កំពុងសាកល្បងមុខងារថ្មី

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 16 Jul, 2018

MacBook Pro ថ្មី ថ្លៃកប់ពពក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 16 Jul, 2018

ណែនាំ Mouse Pad ថ្មី ពី Asus

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 3 PM, Tuesday, 10 Jul, 2018

ស្វែងយល់ពី iOS 11.3

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 6 PM, Thursday, 07 Jun, 2018