ណែនាំ Lens ថ្មីពី Moment

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Moment បានបញ្ចេញផលិតផលថ្មីគឺ Telephoto Lens សម្រាប់ទូរសព្ទដែលផលិតឡើងនៅក្នុងឆ្នាំ 2014 ប៉ុន្តែវាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ទូរសព្ទមានទំហំតូចៗ ដូចជាទូរសព្ទ iPhone 5S និងត្រូវបានអភិវឌ្ឍន៍យ៉ាងឆាប់...

Leica ច្នៃកាមេរ៉ា D-Lux 7 ចេញពី Panasonic

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Leica កំពុងបន្តទម្លាប់នៃការកែប្រែកាមេរ៉ា Panasonic និងការបញ្ចូលថាមពល លក្ខណៈ Premium ទោះ...

ក្រុមហ៊ុន Sony បន្ថែម 4K Touchscreen ទៅក្នុង Co...

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

ក្រុមហ៊ុន Sony បានប្រកាស Compact កាមេរ៉ាស៊េរីថ្...

ចំណេះដឹងអំពីកាមេរ៉ាតូចៗ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ

កាមេរ៉ាតូចៗ គឺជាកាមេរ៉ាងាយយកតាមខ្លួន ទំហំតូច ស្...

Tomnerb.Com - YouTube Channel

កាមេរ៉ាឌីជីថល Fujifilm X-T3 នឹងបើកដំណើរការក្នុងឆ្នាំនេះ

ដោយ: ភារុន 8 AM, Tuesday, 06 Nov, 2018

ដូចដែលអ្នកបានរំពឹងទុក ការប្រកួតប្រជែងរបស់ក្រុមហ៊ុនផលិតផលកាមេរ៉ាល្បីៗនៅលើពិភពលោកដូចជាក្រុមហ៊ុន Nikon ដែលបានឆ្លើយតបដោយធ្វើការឆ្លុះបញ្ចាំងនូវផលិតផលរបស់ខ្លួនដោយការប្រកាសនូវកាមេរ៉ា Z7 និង Z6 កាលពីចុងខែមុននេះ។ ឥឡូវនេះក្រុមហ៊ុនផលិតកាមេរ៉ាដ៏ល្បីមួយទៀតរបស់...

កំពូលកាមេរ៉ាធន់ នឹងទឹក

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 26 Oct, 2018

កំពូលកាមេរ៉ា WiFi ក្នុងឆ្នាំ 2018

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Thursday, 11 Oct, 2018

Nikon D3300 កាន់តែលឿន កាន់តែខ្លាំង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Tuesday, 25 Sep, 2018

លេចរូបរាង GoPro Hero 7 ហើយ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Saturday, 08 Sep, 2018

កាមេរ៉ាទំហំតូច តែមាន Lens ពង្រីកដ៏ធំ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Friday, 07 Sep, 2018

កាមេរ៉ា LX100 II អភិវឌ្ឍន៍កាន់តែខ្លាំង

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 27 Aug, 2018

កាមេរ៉ា Canon Selfie បន្ថែមមុខងារ 4K Video

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Friday, 03 Aug, 2018

សម្បកបន្ថែមថាមពលសម្រាប់ Galaxy S9

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 8 AM, Wednesday, 25 Jul, 2018

ទូរសព្ទ Samsung Galaxy S9 គឺជាទូរសព្ទ Smartphone មានម៉ាស៊ីនដ៏ខ្លាំងដែលរួមបញ្ចូលនូវថាមពល Snapdragon 845 រូបរាងដ៏ប្រណិត និងកាមេរ៉ាភ្លោះដ៏អស្ចារ្យ។ ថ្វីត្បិតវាមានទំហំថ្មរហូតដល់ 3000mAh ប៉ុន្តែវានៅតែមិនអាចទ្រាំទ្រការប្រើប្រាស់បានពេញ មួយថ្ងៃទេ។ សំណាងដ...

Fujifilm XF10 ទំហំតូច តែ Sensor ធំ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 AM, Monday, 23 Jul, 2018

កាមេរ៉ា Lenovo ថ្មីកាន់តែអស្ចារ្យ

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 1 PM, Thursday, 19 Jul, 2018

កាមេរ៉ា Nikon P1000 អស្ចារ្យយ៉ាងណា?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 3 PM, Friday, 13 Jul, 2018

កាមេរ៉ាវីដេអូ Rylo 360-Degree ដំណើរការដោយ Android

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 9 PM, Tuesday, 05 Jun, 2018

កាមេរ៉ា Huawei Mate 10 Pro ជាក្តីបារម្ភរបស់ Samsung?

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 10 AM, Monday, 21 May, 2018

ជម្រើសអំណោយបែប Classic

ដោយ: ដួងច័ន្ទ 6 PM, Friday, 16 Mar, 2018